Sıkça Sorulan Sorular

NASIL ÜYE OLABİLİRİM? ÜYELİK ÜCRETİ VAR MI?

Sitemizdeki "ÜYE OL" bölümünde bilgilerinizi doldurarak kolayca aktif üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Neva Toptan sisteminde üyelik ücreti YOKTUR.

ÜYE OLDUKTAN SONRA NASIL KAZANÇ SAĞLARIM?

Neva Toptan sisteminde "doğrudan satış yöntemiyle" ürün satışı yapılmaktadır. Yapacağınız satışlardan %20 ile %50 arasında kar elde edebilirsiniz. Ayrıca kendi ekibinizi kurarak onların yapacağı satışlardan da prim elde ederek kazancınızı katlayabilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Siparişlerinizi web sitemizdeki "GİRİŞ YAP" bölümünden giriş yaparak sistem üzerinden oluşturabilirsiniz.

İsterseniz 0850 305 6382 numaralı Sipariş Hattı'nı arayarak yada WhatsApp sipariş hattından siparişlerinizi temsilcilerimize iletebilirsiniz.

SİPARİŞLERİMİN ÖDEMESİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Ana sayfadaki üye girişi alanından kullanıcı adınızı (telefon numaranız) ve şifrenizi girerek ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra sepet kısmına giderek satın al botunundan sipariş verebileceğiniz gibi (0850 305 6382) numaralı müşteri temsilci  hattımızı arayarak yada WhatsApp hattımızdan (0541 411 6020) siparişiniz ve sorularınız için destek alabilirsiniz.

Verdiğiniz siparişlerin ödemesini üyelik sistemi üzerinden kredi kartı ile taksitli şekilde ödeyebilir veya kargo teslimi esnasında kargo görevlisine nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

SİPARİŞ LİMİTİ VAR MI?

Neva Toptan sistem üzerinden sipariş verme limiti yoktur. Tüm siparişleriniz için kargo bedeli ücretsizdir.

Türkiye’nin her yerine ürünlerimiz kargo ile ulaşabilmektedir.

SİPARİŞLERİM NASIL VE NE KADAR SÜREDE ELİME ULAŞIR?

Saat 14:30 öncesi alınan siparişler aynı gün hazırlanarak tercih ettiğiniz kargo seçeneği (Aras Kargo) ile işleme alınır. Sonrasında verilecek siparişler ise bir sonraki gün işleme alınır. Sevkiyat süreleri Türkiye'nin farklı bölgelerine göre değişmektedir. Siparişleriniz kargoya verildiğinde size SMS ile bildirim yapılır.

Temsilci sayfanızda "Siparişlerim" bölümünden de siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

ALDIĞIM ÜRÜNLERİ İADE EDEBİLİR MİYİM?

Fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde elimizde olacak şekilde ürünleri iade etmeniz gerekmektedir. 14 günü geçen iadelerle ilgili firmamız herhangi bir işlem yapamamaktadır. İade işlemi için öncelikle üye sayfanızdan iade etmek istediğiniz ürünlerin yanındaki iade botununa tıklayarak iade edeceğiniz ürünleri işaretlemelisiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere ulaşarak gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. İade ürünlerinizde değişim yapmak istediğiniz takdirde kargo bedeli size ait olmak üzere anlaşmalı kargo firmamız ile gönderebilirsiniz.

Kullanılmış, deforme olmuş, ambalajsız ve kişiye özel ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

İade gönderileriniz de kargo müşteri numaramız ile karşı taraf ödemeli gönderebilirsiniz. İade edilen ürünün faturasını ve iade açıklamasını eklemeyi unutmayınız. İadelerle ilgili müşteri temsilcimize ulaştıktan sonra iadenizin onaylanması durumunda tarafına iadeniz onaylandı mesajı ile birlikte iade ettiğiniz ürün bedeli cüzdanınıza anında yansıtılacak bir sonraki siparişiniz de kullanabileceksiniz.

ALT ÜYE KAYDI YAPMAK ZORUNLU MU?

Alt üye bulmak zorunlu değildir. Alt üye yapısı sizlerin kazancını arttırmak için oluşturduğumuz bir sistemdir. Alt üye oluşturarak kazancınızı arttırma imkanına kavuşursunuz.

NASIL ALT ÜYE YAPABİLİRİM?

Neva Toptan sisteminde size bağlı alt üye kaydı yaparak ekibinizi kurabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz. Alt üye kaydınızı isterseniz kendi sayfanızdan yapabilir. İsterseniz yeni üye kaydı oluşturulurken "Sponsor Üye Bul" bölümüne sizin isminizin yazılması ile sağlayabilirsiniz.

KAZANDIĞIM PRİMLERİ NASIL ALACAĞIM?

Satışlarınızdan ve ekiplerinizin satışlarından hakettiğiniz primlerinizi "Prim Hareketlerim" sayfasından takip edebilirsiniz.

Aktif üyelerimizin primleri bir sonraki ayın 16'sında cari hesaplarına aktarılır. Primlerinizi isterseniz siparişlerinizde kullanabilir ve sipariş tutarından düşebilirsiniz.

Ya da 125TL üzerindeki primlerinizi ayın 16'sında talep etmeniz durumunda ayın 25'inde banka hesabınıza nakit yatırabiliriz.

PRİM HAREKETLERİM

Primlerinizi prim hareketlerim sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Ay içerisinde 120TL lik sipariş girişi yaparak ya da 3 yeni aktif üye yaparak aktifliğinizi sağladığınızda primleriniz sonraki ayın 16 sında cüzdanınıza aktarılır.  Prim alacağınızı siparişinizde kullanıp kalan tutarı ödemek için ana sayfanızda “Hesabımdan Öde” butonunu tıklamanız gerekir. Bu durumda priminiz cüzdan hesabınıza kullanımınız için aktarılır. Böylelikle prim alacağınızı siparişinizden düşüp kalan tutarı ödersiniz.

KAZANDIĞIM PRİMLERİ NASIL TALEP EDEBİLİRİM?

Prim alacağınız 125 TL üzeri ise ve aylık aktifliğinizi sağladıysanız priminizin banka hesabınıza yatırılmasını talep edebilirsiniz. Bunun için sayfanızda prim ödeme talebi oluşturmanız gerekir. Primleriniz sonraki ayın 16 sında cüzdanınıza aktarılır ayın 25'in de prim talep durumunuza göre priminiz sistemdeki banka hesabınıza nakit yatırılır. Prim ödemesi yapılabilmesi için banka bilgilerinizin eksiksiz ve doğru girilmiş olması gerekmektedir.

Aylık aktifliğinizi sağlamadığınız durumda ilgili ayın primini alamazsınız.

Prim tutarlarınızın banka hesabınıza yatırılması için Üye İsim Soyisim bilgisi ile banka hesap bilgilerinin aynı kişiye ait olması gerekmektedir. Ayrıca yasa sebebiyle TC kimlik numaranızın da tam ve doğru olduğundan emin olmalısınız.

KAZANDIĞIM PRİMLERİ SİPARİŞİMDE KULLANABİLİR MİYİM?

Örnek: Prim alacağınız 25 TL olarak gerçekleşti. 125TL'yi geçmediğinden primi nakit olarak alamazsınız. Bu tutarı siparişiniz de kullanmak istiyorsanız, priminiz cüzdanınıza yattıktan sonra siparişiniz de “Hesabımdan Öde” seçeneğini seçerek kullanılabilir priminiz sipariş tutarından düşülerek kalan tutarı ödeyebilirsiniz.

PRİMİMİ ALMAZSAM SİLİNİR Mİ?

Prim alacaklarınızın cüzdanınıza yansıması için ilgili ay içerisinde 120 TL'lik sipariş vermeniz ya da 3 yeni aktif üye yaparak aktiflik şartını yerine getirmeniz gerekmektedir. Aktifliğini sağlayamayan temsilciler primlerini alamazlar.

ÜYELİĞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Eğer bir ekip üyesi iseniz öncelikle sponsorunuzu bilgilendirmelisiniz.  İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemleri için 0850 305 6382 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.